| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a atras atenția un tip, e zodia taur. Ce stiti despre cei din zodia taur?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Singurul lucru care il stiu eu despre zodii este ca nu ar trebui sa joci omul dupa zodie. Daca pui 10 persoane, de acelasi zodie in acelasi loc, ii pui sa se cunoasca, mai mult ca sigur nu o sa aiba nimic in comun. happy Sau poate ca da. poate ca nu. Insa sunt sanse mici tongue

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

"Dacă ești prost poți să fii în orice zodie."

| kandaraki a răspuns:

Sunt gen de persoane ce nu le place sa fie condusi, sa fie controlati, sunt romantici si fideli!

| Xelon a răspuns:

Nu stiu exact despre cei din zodia taur, dar poti sa iti garantez ca cele din zodia taur au un temperament foarte dificil, fosta mea prietena era taur si a incercat sa ma cuminteasca, sa imi scot cercelu din ureche sa imi scot tatuajul si mai multe, poate barbatii nu sunt asa dar fetele sunt foarte dificile.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Mai bine îl cunoști pe el și o să vezi cum e, asta cu zodia e irelevană.

| Messi120 a răspuns:

Ca au **** mica.