| ryf007 a întrebat:

Mi-ai aparut niste pete(ca niste bubite) mici si rosii pe capul penisul(poate de la sexul neprotejat si oral)... vreo idee de unde si de ce?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi vorba de o simplă iritaţie sau de o INFECŢIE genitală...

TREBUIE să mergi la un un control la medicul specialist dermato-venerolog!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie şi CERI Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru Smonalisa):

Dacă te "deranjează" aşa de tare, atunci NU mai "urmării" postarea mea!

NU eşti obligată s-o citeşti!

Schimbă pagina laughing

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru Smonalisa):

După cum răspunzi tu, NU prea ai ce înţelege!
Câţi 12-15 anişori ai?

Ori te plictiseşti?

Cel puţin aşa REIESE din răspunsurile pe care le dai tu altor useri!

Cum spuneam şi mai sus : mai bine SCHIMBĂ pagina rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Ce sa-i faci? Daca faci sex neprotejat, asa se intampla. Acum ai de tras. Altadata sa fii mai atent.

| єχcєєℓ a răspuns:

Tipa care ți-a supt-o are scuipat acid.

| Danysan a răspuns:

Oral in nici un caz amice -de la sexul neprotejat, te intrebi de ce si poate si cei care au postat mai jos. Bacterile de la nivelu genital sunt de 10 ori mai puternice decat cele din gura...asa ca sa iei ceva de la aia din gura nici sansa poate vreo carie laughing-Glumesc-Dar mergi la medic nu mai sta -cu cat stai cu ata e mai rau...

| tudu a răspuns:

Lasand gluma la o parete si eu am ajut asa si au trecut de la sine! nu sti sigur ce sunt dar nu e ceva grav! Cel mai probabil o fi o iritatie

| Alexaa0405 a răspuns:

Nu sunt in masura sa iti raspund la asta. Pot doar sa-ti spun sa mergi la un medic ginecolog. sad Poate iti prescrie un tratament, ceva...Bafta

| Psiholoaga27 a răspuns:

Cred ca este candida sau vreo infectie bacteriana pentru ca in gura se gasesc tot felul de microbi ce pot sa-ti faca rau. In cazul acesta, ar trebui tratament cu antibiotice. Ideea e sa mergi la medic, sau la un farmacist bun si sa ii ceri sfatul.
Multa sanatate!