| RAY a întrebat:

Mi-e si rusine sa spun ce am patit, am vorbit cu o femeie matura o vreme ea a vrut sex eu dupa ce am vazut-o pe fb mi-a pierit apetitul de sex. Am vorbit vreo 1 si jumatatea si apoi ne-am certat, eram un nesimtit o sunam noaptea,ba chiar i-am dat adio de multe ori in fine, bomba s-a lansat azi vorbesc serios mama mea e in spital si culmea si asta e in salon cu ea,azi dimineata m-a sunat ea ca s-a stricat telefonul lui mama, m-am speriat cand am auzit-o, azi am fost de doua ori la spital. nebuna imi trimitea mesaje erotice, intr-un final am sarutat-o in wc si m-am masturbat cu ea de fata, faza e ca si vorbesc cu o fata la distanta pe fb cred ca e sincera si chiar ma iubeste, nu stiu ce sa fac? nici nu stiu ce simt, poate le iubesc pe ambele aiurea

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aoleu frate dar de ce te combini cu batrane, de ce nu incerci prospaturi?

| minrest a răspuns:

Pai cu purisancele astea tocmai asta e problema, ca se cramponeaza. Sa stii insa ca nu are ce sa-ti faca. Crezi ca ar afecta-o pe mama ta daca ar afla? Nu prea cred, stie si dansa cum sunt barbatii. Depinde, evident, si ce principii are, dar oricum, mama va fi intotdeauna de partea ta. Sanatate mamei si salut.

| TanteMarianne a răspuns:

Bai daca e e femeiedulta deja spune-i ca nu aveti cum sa fiti impreunw. sau ai mai putea sa-i tragi una de nu mai are,
aer. poate e vreo, pedofila,! totusi sa nu ai incredere in ea!

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Ciudata situatie, frate... Ciudata rau

| RAY explică (pentru AlexandruIonut004):

Stiu frate, nu stiu ce sa fac, asta matura nu ma atrage fizic, dar imi datea mesaje erotice in care ma provoca, sincer as alege a treia fata dar nu exista

| BlackOpal a răspuns:

Sugerez sa ai o discutie foarte seroasa cu doamna in cauza, si sa ii spui cum sta treaba: ca nu te atrage fizic si ca nu doresti sa intretii relatii sexuale cu ea. Fii barbat, ce naiba? Altfel, stiti sa va dati cocosi! Vorbeste clar cu ea, asta daca tu chiar nu vrei sa te culci cu ea, iar daca insista in continuare cu mesajele erotice, amenint-o ca o reclami la politie.
Inca ceva: ai grija sa faci asta dupa ce iese mama ta din spital, pentru a nu se rasfrange asupra ei consecintele refuzului tau! De asemenea, nu ii pomeni doamnei despre existenta unei a doua femei (nu stiu de ce, dar am impresia ca "doamna sexy" nu e in toate mintile). laughing

| RAY explică (pentru BlackOpal):

Are copila de 16 ani, a divortat de unu, e bonava operata la plamanii, se intelege super cu maicamea glumesc toata ziua, varsta are 35 de ani, daca ar sti mama mar ucide, nu o pot amenita pentru ca i dateam mesaje, nu saruta prea sexy, nu i-am pomenit logic, stiu e amuzant, dar si fata aia ma iubeste dar nu putem fi impreuna distanta

| beni1988 a răspuns:

Cati ani ai? ca vad ca nu te duce capu ala deloc. Eu in locu tau as bombarda-o tot timpu (ba chiar mai mult as incerca toate fanteziile sezuale cu ea ca pritena ta aia de care zici iti face fanteziile sexuale ciuicu) pe langa asta o poate ai noroc si o bombardezi si pe ficasa laughing) poate chiar cu amandoua de o data. Al drecu de norocosi de ce naiba nu da norocu asta si peste mine.