| christis1234 a întrebat:

Mi s-a rupt prezervativul, ne-am dat seama dar credeti ca sunt sanse sa ramana din cauza lichidului precoce? Ei trebuie sa ii vina ciclul zilele astea? Am intrerupt actul! va rog multumesc:*

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Calculeaza-ti metoda caklendarului, daca esti in perioada fertila ia pastila de a 2 zi repede

| alexxa18 a răspuns:

Este destul de posibil sa fie insarcinata chiar si din cauza lichidului precoce. Daca nu ii va veni ciclul luna aceasta, pune'o sa faca un test de sarcina sau sa mearga la ginecolog, serios, e viata voastra in joc nu neglijati acest lucru. Rezolvati problema impreuna, va fi mult mai usor.

| adrian_3467 a răspuns:

Sunt sanse minime dar nu este exclus. Daca nu s-a intamplat de mult adica maxim 24 ore... du-te repede la farmacie si cumpara Postinor ...pastilutza de dupa. si nu mai ai dureri de cap. Succes

| alexandra_2885 a răspuns:

Asta am patit si eu cand am facut-o prima oara cu iubitul meustraight facedoar ca la mine in momentul in care a ejaculat s-a rupt prezervativul deci a fost mai grav:-