| Boocky a întrebat:

Miam inceput viata sexuala de curand 1-2 luni, nu facem dragoste decat o data in 1.5-2 saptamani si de fiecare data ma doare, nu tare, in timpul actului sexual e mai ok, dar dupa simt un disconfort. e din cauza ca o facem mai rar?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Are legatura si cu frecventa raporturilor sexuale,dar si cu faptul ca esti abia la inceput,iar corpul tau nu recunoaste inca placerea sexuala.
Totusi,sa nu fie si vreo infectie sau afectiune care sa-ti cauzeze disconfortul, asa ca n-ar strica sa-ti faci un control, cum e firesc de altfel sa-ti faci daca ti-ai inceput viata sexuala.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este o nepotrivire dimensională, și în plus să nu fie și o boală cu transmitere sexuală. Mergi la medic și să te gândești la alt bărbat.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Sa-mi bag p...-n tine laughing doar sa nu te doara happy

| anoniiiiiimmm a răspuns:

Da. cred ca da
si pe mine m-a durut in primele ori, si ma simteam la fel...
inca si acum prima oara cand o " baga " doare un pic. dar totusi nu mai e ca la inceput, cu timpul trece si durerea oh go on si disconfortul.