| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, si nu stiu cum sa-l cuceresc straight face Ceva sfaturi? puppy dog eyes Va rog... fundita happy

Răspuns Câştigător
| 5dfsd3612 a răspuns:

Pai e important si ce fel de gusturi are, sau mau corect ce fel de baiat este.xD. Daca este un baiat cere ii place ''fustitele scurte'' atunci ar fi sa te inbraci cit mai sexy si transparent, sa mergi pe linga el si sa ii faci cu ochiul sau daca te saluta nu ezita sa intri in vorba cu el. Fa si tu niste priviri cuceritoare catre el ca sa nu isi mai ee ochii de la tine. Dar nu uita bunele maniere, nu chiar exagera ca se plictiseste repede. Fate misterioasa si nu da prea multe detalii despre tine. Fii ''ingeras'' dar si in acelesi timp si ''dracusor'' (baetilor le place asta).

1 răspuns:
| DdoarEuuu a răspuns:

Mai intai iai id-iul da mes.
vb cu el. pe MS
dinscta intrebal ce ii place chiesti de baieti...
E CU TINE LA SC:s
mult mai bine... bagate cu el in seama