| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Mnoh. stiu ca o sa vi se para ciudat visul meu, si intrebarea!

Pai, ieri am visat ca eram cu baiatul pe care il plac ( mentionez ca vorbesc cu el non.stop, dar nu ne.am vazut niciodata si sta cam la vreo 3-4 statii de mine) Sii ca ne.am vazut in fata la SUnplaza, am venit si eu cu o tipa, si el cu fratele lui. Cand ne.am vazut nu ne-am vorbit, dar dupa, tipa aceea si cu fratele lui au decis sa mergem la mare.Am urcat in masina fratelui lui, si am pornit! In masina, m. a luat in brate, m. a sarutat.Fiind amici. Si dupa l-am intrebat daca vrea sa fie impreuna cu mine. Si nu mi. a raspuns cu un "da" Mi. a raspuns cu un sarut >:". Bun, am ajuns la mare, Tipa aia si cu fratele lui au plecat sa i. a ceva de la o benzinarie mai indepartata.Noi eram la malul marii.Si a inceput sa imi spuna ca ma iubeste.Cam atat am visat.si visul asta se repeta cam de vreo 2-3 zile incoace.

S-ar putea sa se intample aproape la fel si in viata reala?

Totusi.Nu prea cred...Dar.Cine stie.sad

1 răspuns:
| SinCara a răspuns:

Noi,oamenii nu stim mai nimic despre vise.
Unele pot fi chiar adevarate, dar nu in sensul in care crezi tu, dar totusi ceva asemanator. Poate alte personajewinking.
Spun asta si putin din experienta.
Sper ca te-am ajutat happy.