| anonim_4396 a întrebat:

Multi barbati cat si femei se plang ca ejaculeaza foarte repede, deci partida de sex dureaza foarte putin. Intrebarea mea este: de ce nu continua dupa ce ejaculeaza? In cazul meu, dupa ce ejaculez penisul e la fel de erect fata de dinainte sa ejaculez. E problema la mine sau la ei laughing?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu-i nimic anormal.
Ideea e ca dupa ejaculare efectiv iti trece cheful sa mai continui.

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Faci gangbanguri? Sau care ei?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Pot sa continue, dar si sa incerce sa se abtina mai mult. Asta e nepasare, nu neaparat o problema medicala.

Răspuns utilizator avertizat
| acerr a răspuns:

Hmm nu prea e normal ca dupa ejaculare sa fie f tare,si daca fata a avut orgasm, nu il mai vrea si pe al doilea, pentru ca scopul asta este, sa ai orgasm... corpul este realaxat, creierul se oxigeneaza f bine in timpul actului sexual, deci cu pauza

| Username272 a răspuns:

Pentru unii nu ii mai tin erectia, depinde cat de excitat si pregatit fizic esti, iar dupa ejaculare o sa iti piara cheful, doar daca mai astepti 10-15 minute

| RomânulTeSalută a răspuns:

Că nu mai ai chef după.