| cocacolalightdeprune a întrebat:

My boyfriend s`a jucat cu degetul intre picioarele mele, mentionez ca aveam blugii pe mine, eram imbracata. Pe moment nu simteam durere absolut deloc insa cand am ajuns acasa imi cursese putin sange ( dar pe bikini nu erau urme) si ma ustura. Ce s`a intamplat? M`a dezvirginat? Dar cum este posibil daca aveam blugii pe mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum, de unde ti-a curs sange de nu erau urme pe chilotei? Poate aveai o rana, o cojita si ti s-a rupt fara sa iti dai seama. Si usturimea aia probabil o simti pentru ca o fi fost prea dur partenerul tau, fara sa isi dea seama.
Eu nu cred ca ti s-a rupt himenul, insa orice e posibil. Ideea e sa aveti grija altadata la astfel de jocuri!
Bafta.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-a rupt partial himenul. Cum sa nu fie posibil, ce nu poti rupe o napolitana daca are ambalajul intreg?

| katy a răspuns:

Probabil te-ai iritat

| Adorable a răspuns:

Buna!
Vrei sa spui ca prietenul tau nu ti-a introdus degetul in vagin, asta inteleg. Daca doar ti-a atins blugii NU are cum sa te dezvirgineze.
Cine stie? Poate fi datorita menstruatiei sau daca aveai emotii mari in acel moment este posibil sa fi curs sange deoarece menstruatia poate aparea cand ai emotii foarte mari.
Pa, pa!

| cOnTexT a răspuns:

Idem Barbiii, poate te0-ai excitat.

| Aliutza a răspuns:

Dezvirginarea fizica se face intr-un singur fel, adica prin introducerea in vagin a ceva (deget, penis, vibrator, etc.) ce e suficient de lung incat sa rupa himenul. Daca prietenul tau nu ti-a atins decat blugii, sunt sigura ca te`ai iritat si de asta ti-a curs putin sange. Sau poate ca aveai un cos pe picior si s`a spart fara sa-ti dai seama. Stai linistita, esti inca virgina.

| uranus1995bz a răspuns:

Draga cocacola,dezvirginarea se poate face in mai multe feluri, chiar daca esti imbracata, dar pana la urma eu am 12 ani daca ma crezi ma crezi daca nu, nu