| Emma a întrebat:

Buna!
Acum cateva luni, iubitul meu m`a masturbat cu degetul, iar cand am ajuns acasa am observat ca imi cursese ft mult sangestraight face
Ps: nu eram la menstruatie
Este posibil sa nu mai fiu virgina?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este sigur ca nu mai esti virgina. Sangerarea provenea desigur de la himenul rupt. Dar nu asta e cel mai important, ci faptul ca masturbarea de catre partener este act sexual si dupa producerea ei, nici unul din parteneri nu mai este virgin.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu,nu mai esti!

| shtephie a răspuns:

Nu mai esti virgina!

| Sara a răspuns:

Se poate, dar stai fara griji ca himenul e elastic, si poate a avut doar o mica perforatie. Ai grija cu igiena!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu mai esti odata ce ti-a curs sangewinking

| GymClass a răspuns:

Felicitari

| Sἶrenἶa a răspuns:

S-ar putea.defapt.sigur happy. si eu mi.am bagat odata degetul.laughing) si l.am bagat pe tot dar.nu am observat nici o diferentsa.sau nujj cum sa zic.

| Serena1993 a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina

| jocuri888 a răspuns:

Dap daca a curs sange numai esti dar nu are nimic nu te speria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! nu stiu ce sa ti spun ...cred ca ar fi mai bine sa mergi la un doctor sau ceva de genu...straight face

| val2008 a răspuns:

Salut, este foarte posibil pentru ca eu si prietena mea am patit la fel si intr-adevar si-a pierdut virginitatea... dar cel mai usor fa un control ca sa fii sigura daca are mare importanta pentru tine asta, sper ca te-am ajutat...papa