| sarbucristina a întrebat:

Ne-am despartit doar de cateva zile(el a pus punct, spunea ca nu suntem potriviti, ca simte ca numai merge nimic...am fost 7 luni impreunahappysi cu toate ca eu i-am spus ca nu vreau sa mai ramanem amici si ca nu vreau sa il mai vad niciodata ...tot vine pe la mine pe la bloc cu alti prieteni de ai lui, de parca nu ar putea sa stea la blocul luioh go on.Cand il vad imi este si mai greusadnoi cand eram impreuna mai mult pe la mine pe la bloc stateam sigh
De ce credeti ca tot vine pe la mine pe la bloc, cand eu i-am spus ca nu vreau sa il mai vad niciodata si nici amici nu vreau sa mai fimsad?

Răspuns Câştigător
| BEmanuel87 a răspuns:

Probabil ca el vroia sa ramaneti amici. Sau chiar daca nu vroia - fiindca ideea e cam tot aia - isi da seama ca te afecteaza sa il vezi acolo. Iti place, sau nu, face asta din rautate pura.

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

thinking eu cred ca vine mai mult pentru a iti vedea reactia ta atunci cand il vezi. Vrea sa te macine, sa iti amintesti mereu de momentele petrecute impreuna. Poate si lui ii pare rau de cele intamplate si inca nu sa obisnit cu ideea ca numai sunteti impreuna. Oricum poarta-te cu indiferenta cu el, asta doare cel mai tare si in acest moment este cea mai buna solutie pentru elhappy.
Baftahappy

| sarbucristina explică (pentru mihaelaa18):

Dupa comportamentul lui fata de mine nu arata ca i-ar parea rau... dimpotriva mai mult rau vrea sa imi facawinkingsad...mda:-

| mihaelaa18 a răspuns (pentru sarbucristina):

Atunci lasaa-l in pace, mergi mai departe si trateaza-l cu indiferenta...asta e cea mai buna solutiewinking...crede-ma happy
Ai grija de tinekiss

| Wowhow a răspuns:

Fa-ti un nou iubit si stai cu el pe la tine pe la bloc, ca sa te vada si fostul. Ori te va lasa in pace, ori o sa izbucneasca si o sa afli ce simte cu adevarat.Castigi oricum.Succes!happy

| ateuNEGATIV a răspuns:

Posibil sa vada daca siai gasit pe cineva sa vada daca il iubesti si acum

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Parerea mea este ca el in sinea lui inca te place si vrea sa te faca sa faci tu primul pas spre a incepe din nou relatia, tu ar trebui sa nu il mai iei in seama si sa incerci sa te `cuplezi` cu alt baiat pentru a-l face gelos. Bafta!

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Mda ceva de genu sunt si eu... intr-o problema... ioana_catalina97 id meu daca vrei sa vbbig grinhappy

| Sarah27 a răspuns:

Cine ii mai intelege pe baietii? Sincer, daca il m-ai vezi pe la tine de la bloc, arata-i ca poti sa te simti bine si fara el (chiar daca iti este greu), nu ii da satisfactie! Aratai ca ai trecut peste. si in legatura cu intrebarea ta, cred ca vrea sa vada daca inca te gandesti la el. Funda happy daca sfatul meu este unul pe masura, si mult noroc in continuare!