| EchoWinds a întrebat:

Neata' auziti prieteni...maine este ziua mea si o fata de care imi place mult cred ca va veni.A mai fost la mine si acum 2 ani si ne-am sarutat. Cred ca nu a simtit nimic, dar anul acesta vreau sa fie mai tare.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi.Ce sa fac...sad

Răspuns Câştigător
| annamya a răspuns:

Siii La multi anii!:*

4 răspunsuri:
| diana26 a răspuns:

Pai asteapta sa plece toti invitatii si dupa aceea fa momentul sa fiee special

| AchiriAalex1 a răspuns:

Si maine e ziua mea laughing

| rapto88 a răspuns:

Can ati d ati da cadoul il pui unde va si o iei in brate si o saruti cu limba sau o intrebi intr-un loc unde nu e nimeni sa fi doar tu cu ea o intrebi daca vrea sa fie cu tine impreuna si daca zice da o iei in brate si o saruti daca zice nu ii spui 'am incercat'

| annamya a răspuns:

Incearca sa te retragi cu ea dupa ce iti da cadoul si spune-i ca vrei sa-i multumesti "pe limba ta", sarut-o si vezi ce zice apoi...Asa a fost surprinsa si o prietena de-a mea(cu replica asta)...si este si acum cu baiatul respectiv! Mult succes!