| Steam321 a întrebat:

este foarte ciudat când cineva îmi pune mana pe penis pe mine mă gâdilă foarte tare.Mă puteți ajuta oare ce este?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| TimSem a răspuns:

Zona genitală este foarte sensibilă la atingere. E ca și la sub braț. Pielea nu e obișnuită cu atingerea altcuiva, de aia te gâdili. Dar va trece odată cu obișnuința. După ce te atinge să continue să te atingă, dar mai apăsat ca să se obișnuiască pielea, și încet-încet, senzația de gâdilat va dispărea.
Următoarea dată va trebuie să treceți prin același proces...

1 răspuns:
| viperra a răspuns:

Pai cine iti pune mana acolo de te gadila? laughing)
daca mai simti ceva pe langa gadilat, da, e normal.