| Pierre_1139 a întrebat:

Neata. Daca beau energizant, inainte de meci, ma ajuta? Ce-as putea sa beau, sau sa mananc inainte de meci, ceva ce sa-mi dea energie multa.

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Hmm da mere b ine daca papi o ciocolata! sa o mananci usor!
Nu lua energizante! stiu pe ceva care a murit din cauza asta!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu bea energizant si sa alergi pe urma!
Ia doua bucati de ciocolata, de preferinta amara si vei fi ok!

| MMihai a răspuns:

Multă ciocolată! Dar dacă mănânci mult prea multă ciocolată, te mai prinde și diareea și vei fi la W.C-u, și nu pe teren, în timpul meciului!