| Gabi1335 a întrebat:

Este bine sa beau un energizant dimineata daca am rau de autocar? Ajuta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un ceai verde

| Madayna a răspuns:

Energizantul este bun ca sa-ti dea energie dar nu-ti stopeaza raul de masina, ia mai bine o pastila pentru rau de masina.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mai rau iti face deoarece iti creste tensiunea arteriala, mai bine fa-ti un ceai de menta daca nu ai ghimbir prin casa, ti-l pui la sticla de 500gr si bei din el pe parcursul drumuluiwinking

| pci27 a răspuns:

Poate te ajută asta: http://www.libertatea.ro/......45558.html

| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Dacă iei şi o pastilă pentru rău de maşină, nici o problemă.