| Pιтιкa a întrebat:

"Neata" lumehee hee! Cume cand faci dragoste pentru prima oara?
Funda pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| lucian_9242 a răspuns:

La inceput e...,nu prea poti sa exprimi in cuvine,emotii si trairile sunt foarte mari,este foarte bine, depinde acum cat de documentat esti si de pregatitesti, eu nu prea am fost...

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu mai tin minte eram prea beata!

| Chrisstine a răspuns:

A mai fost pusa intrebarea asta de 11 mii de orilaughingin fine
doare daca nu esti relaxata. doare foarte rau.winking

| bsb a răspuns:

Nimeni in lumea asta, nu iti poate explica mai bine decat TU!

Incearca si ai sa vezi. Nu avem cum sa iti spunem, ca nici o explicatie nu te va face sa intelegi... e divin. Incearca...

| Yuliadlke a răspuns:

Doamne,mai exista intrebari de astea OMG laughing rolling on the floor pai daca o faci pentru.prima oara te doare,hee hee a doua oara nu te mai doare o sa-ti placa, funda? :X

| Anamaria_2935 a răspuns:

laughinglaughing Genial rapunsul lui "ChioruL"laughing

| obsercvayr a răspuns:

Naspa pentru prima oara o sa te doara da a 2 oara pfoai:X ca dai ca la putalaughing funda?