| anonim_4396 a întrebat:

Neata!
va rog seriozitate si raspuns urgent
sunt foarte speriata.
azi de dimineata am vazut o pata mare si maro pe chilot
si imi curge putin sange
este posibil sa-mi fi venit ciclul?

Răspuns Câştigător
| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Nu este posibil, chiar ti-a venit. nu te speria, este normal, chiar daca are culoarea asta la inceput! deci, bine ai venit in club! laughing

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai de ce sa fii speriata. Este vorba de prima menstruatie, ai devenit domnisoara.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mda sigur ti-a venit menstruatia si daca este prima data vorbeste cu mama ta si poti folosi absorbante normale
si ca sa te informezi intra pe acest site
http://www.copilul.ro/fertilitate/menstruatie/Menstruatia-a6746.html
succes hi nu-ti fa probleme asta se intampla tuturor femeilor
ai grija de thu :*
te pup

| Serena1993 a răspuns:

Da
mersi
dau fuguta sa-i spun mameilaughing

| Serena1993 a răspuns:

A si am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cati ani ai, dar dupa cate spui, sigur ti-a venit. E ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte posibil

| Getta a răspuns:

Da, mai mult ca sigur

| patricia_1970 a răspuns:

99% poate fi din cauza ciclului alt ceva.happy