| Deea_8724 a întrebat:

Neatsa! am si eu ceva pe suflet prietenul meu e plecat in italia si ma mai suna pe fix aseara pe la 1 jumate dimineata am vb cu el un pic apoi i-am zis sa ma sune in 2 minute ca se dusese tata la baie si ma auzea ca vb la tel fix apoi m-a sunat din nou si am stat 1 minut si a vn tata in camera si atunci i-am inchis tel in nas... na ca tata nu m-a prins i-am zis ca a dat bip nu stiu cine, acum s-a suparat pe mine si o zis ca nu ma mai suna de acum ca e a doua oara cand se intampla sal las sa vorbeasca singur, nu stiu cum sal impac sa-l fac sa ma sune din nou sad ma simt eu aiurea ca l-am suparat. Astept raspunsuri pls

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dar tu nu ai telefon mobil?

| Kylexy a răspuns:

Spune-i adevarul si asa vei avea liniste.

| AndaWest a răspuns:

Daca stie si el situatia nu ar trebui sa se supere, daca nu stie explica-i si gata

| DorelSudoru a răspuns:

Zii adevarul laughing si dc te ascunzi cand vb la tellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i tatalui tau ca te suna prietenul din italia.si gata.

| CrazzyDoll_9353 a răspuns:

Sincer si mie mi se intampla la fel big grin dar eu cand auzeam ca vine tata ii spuneam " hai pui ca te sun eu in 2 min " si cand ma intreba ce s-a intamplat ii spuneam pur si simplòu adevarul ca a venita tata si el intelegea. de multe ori mi-a zis ca nu ma mai suna ca nu imi mai da mesaj pentru ca nu ii raspundeam si ma lua somnu dar incet incet l.am impacat, cu un pic de dulceata se rezolva totul big grin incearca sa ii explici care este probleme, sigur va intelege, si poate va ganditi si voi sa vorbiti mai devreme la fix laughing
Nu uita fii mereu dulce mai ales cand l'ai suparat cu cevahee hee
Ai grija! Bafta :* Si sper sa se rezolve totul! :*

| CrazzyDoll_9353 a răspuns:

Simplu * (Scuze big grin )

| Deea_8724 explică:

E o ora tarzie pentru telefoane pe fix dupa ai mei de asta happy

| Deea_8724 explică:

Am mobil logic dar ii ia mai putin pe fix

| Tezz a răspuns:

Cacata intrebare lol,... nu te supara