| Andandut a întrebat:

Nici nu prea stiu cum sa intreb ca sa nu vi se para banal,dar voi incerca, am o oarecare rusine,chiar daca e o intrebare pusa pe o cale virtuala. Deci azi noapte am fost la prietenul meu, sa dormim amandoi. Ne-am pus in pat si intre timp ne-am mai uitat la tv, am mai baut un suc si alte alea. El tot batea apropouri si punea intrebari de genul: "facem dragoste in seara asta, nu?" eu i-am raspuns ca da, pentru ca il iubesc, e normal sa simt si eu nevoia sa fac dragoste cu el. El ma mai mangaia dar asa subtil, se mai "freca" asa cu penisul de mine ( scuze de expresie, dar vreau sa va spun cat mai amanuntit sa intelegeti), se excita, dar doar atat. Nu incerca sa ma dezbrace, nu incerca nimic altceva, decat ma mangaia asa subtil si se freca cu penisul de mine. Si ma tot gandesc...isi bate joc de mine? Adica la inceput ma starnea, imi punea intrebari de care am dat exemplu mai sus, dar cand era vorba sa treaca la fapte, pauza. Si nu cred ca e rusinos, odata ce mi-a pus intrebarea aia. De la un timp numai asa face. In trecut nu era asa, trecea si la fapte, se vedea ca ma doreste. Acum am ajuns sa-mi pun intrebari de genul : oare nu ma mai doreste? oare ce vrea, de ce se joaca asa? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Vroia si inca mult, dar si-a dat seama ca tu nu vrei, de asta nu a continuat. E de respectat, nu de criticat!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E timid!

| TwlGirl a răspuns:

Asteapta doar sa faci si tu ceva... Data viitoare cand el incepe sa te mangaie, poti sa incepi si tu sa-l saruti, sa te joci cu parul lui, sa faci si tu ceva sa ii areti ca si tu vrei, numai astepta totul pe tava.

| AnaBalan a răspuns:

Deci sa inteleg ca ati mai facut dragoste?
Incearca sa il intrebi daca vrea sa treaca la treaba nu doar chestii din astea.