| mentholinks a întrebat:

Nu credeti ca din respect pentru viitorul sot/viitoarea sotie oamenii ar trebui sa se abtina de la a face sex oral pana dupa casatorie?

16 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fiecare face ce vrea si cum simte suntem in secolul 21 iar mentalitatea e diferita. Daca ai o relatie in care crezi ca vei ramane te vei casatori si faci asta si va despartiti ce faci? Azi e performanta sa gasesti fete virgine si baiati care nu au experimentat sexul

| JustStitch a răspuns (pentru Freya1):

La grădinită mai gaseşte rolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru JustStitch):

Asa e acum din pacate da ce sa faci ne conformam

| Holiday a răspuns:

Ce legatura are sula cu prefectura?!
O corcodusa pe care o iei din copac si o bagi in gura e de nshpe ori mai murdara decat o pasarica sau un cocosel proaspat spalat, asa ca...
Nu crezi ca din respect n-ar trebui sa mai mancam corcoduse direct din copac?!? laughing

| syd2 a răspuns:

Ar trebui sa-si spele gura.

| danutzu96 a răspuns:

Vomit...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru danutzu96):

Si cocoselul "vomita"; dar... de satisfactie.winking laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde si de situatie.
Daca faci sex oral iubitei tale ca sa vezi cum e, atunci cand ai 18 ani, apoi te desparti de fata aia si intrii in o relatie mai serioasa, ca esti si mai matur, de ce ti-ar afecta relatia, acea experienta?
Eu nu cred ca in cazul asta ar face vreo diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce te faci daca nu vrei sa te casatoresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și mie mi se pare strigător la cer *:v*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Ce respect?

| Veltorb a răspuns:

Nu

| PIPER23 a răspuns:

Nu in asta consta respectul. Ce treaba are oralul cu mariajul?

| mentholinks explică (pentru PIPER23):

Nu ti se pare aiurea sa bagi limba unde a bagat altul maciuca?

| PIPER23 a răspuns (pentru mentholinks):

Asta e altceva. Deci tu vrei ca viitoarea ta sotie sa fie virgina?

| nutrbnume a răspuns:

Nu