| Oanna07 a întrebat:

Nu este o intrebare este pur si simplu o sugestie. Aici sunt oameni care chiar asteapta sfaturi iar majoritatea raspundeti in batjocora. Eu merg pe premisa "spune ceva, doar daca ai ceva bun de zis", poti ocoli foarte usor o intrebare. Numai faceti misto de lume este groaznic mai ales cand ei chiar considera ca au o problema.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Ai totala dreptate happy. Unii isi fac cont aici, pierzand din viata cateva minute, si din timp liber as putea zice ca mult, acele cateva minute, doar facandu-si cont si punand intrebarea... Unii chiar au probleme, nu va mai bateti joc de acei oameni. Fiecare are cel putin o problema in viata, chiar daca nu stim. E ca la minciuni: Toata lumea zice ca e corecta, si unii oameni chiar sunt buni si corecti. Dar de exemplu daca te roaga mama sau un prieten sa te duci sa cumperi o paine, sau sa ii aduci telefonul din geaca, iar dupa ce o faci, ei iti multumesc, iar tu spui "Cu placere" Dar tu de fapt, nu ai facut-o cu placere happy. Ai mintit, chiar daca nu ai stiut ca minti. Ascultati-o pe Oanna07. Stie ce zicewinking

| Oanna07 explică (pentru anonim_4396):

Minunant argument! L-am citit cu mult drag! Ma bucur ca nu sunt singura care gandeste astfel. Unele intrebari de aici poate chiar sunt stupide si necesita vorbe grele, insa de ce facem asta cand oricum stim ca nu ajutam? felicitari oricum si iti multumesc :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oanna07):

Cu mare placere happy Sunt putini care gandesc ca tine si ca mine... Dar ce sa le faci tongue Multuemsc foarte mult pentru funda tongue Acest site doar se numeste Toti pentru unul laughing Nu nimeni pentru cineva cu o problema asa ciudata care nu merita ajutat laughing. Multumesc din nou pentru fundita happy.

| Oanna07 explică (pentru anonim_4396):

Cu mult drag! :*

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si tu cum ai reactiona cand dai peste o intrebare care suna cam asa.
cum se face sex oral ma invatati si pe mine?
asta inseamna sa o ajutam? sau cum ca nu am prins ideea.
acolo unde chiar se simte nevoia de ajutor, chiar ma implic, si nu de dragul funditelor..am 2 copilasi si stiu ca o mama trebuie sa discute cu ei, dar se pare ca in ziua de azi, unele sunt doar cu numele de MAMA!
Sa ma ierte bunul Dumnezeu, dar cam asa este, nu poti fi mama si sa ai o fata in casa si chiar sa nu te intereseze soarta ei, e groaznic sa citesti intrebari numai si numai despre sex cand varsta lor nu depaseste 10-11 ani...ai prins ideea?
O zi frumoasa sa aihappy

| Oanna07 explică (pentru caramela):

Sunt si intrebari de genul care te calca pe nervi dar trebuie sa stim ca sunt puse in bataie de joc si nu trebuie sa dam satisfactie raspunzand la ele

| Fatamuntilor a răspuns:

Parerea mea e cel putin jumatate din intrebarile puse cel putin la acesta categorie nu-si au locul.Pe mine nu ma intereseza cati cm are penisul lui X sau cum se masurbeza Y.Sau fete si flacai de 15 ani disperati de sex de parca ar intr-o competitie.
Nu stiu cate dintre probleme de aici merita dezbatute cu un raspuns serios.
Altii exalgereza iar postarile lor ajung in atentia admilor.
Apoi cele mai bune si folositore sfaturi le ai tot de la parinti.Sau de la prietenii(adevarati) si reali.

| HueyFreeman a răspuns:

Libertatea e exprimare. Eu pot zice ce am chef, tu nu ai dreptul sa nu te simti jignita (daca este ceva jignitor), dar ai dreptul sa nu citesti ce scriu eu. Daca te deranjeaza nu citesti, pur si simplu, nu ma poti obliga sa nu scriu.

| Oanna07 explică (pentru HueyFreeman):

Daca nu ai un raspuns prin care il poti ajuta pe celalalt, nu mai scrie!

| HueyFreeman a răspuns (pentru Oanna07):

Cum ziceam, daca nu-ti place nu citesti/asculti. Asa merge treaba in viata reala (desi nu in Romania).

| Mikhtarian a răspuns:

Acest site a fost creeat pentru a ajuta, nu pentru a se lua in batjocura.
Sper sa se remedieze situatia.

| stark47 a răspuns:

"unde mai e distractia in asta"------true story

| 7639781254 a răspuns:

Nu zic ca nu ai dreptate, dar acesta este un site unde oamenii pun intrebari pe diferite subiecte, nu dau sugestii. Cei care dau raspunsuri au dreptul la libera exprimare si nu exista nicio regula care sa interzica raspunsurile "la misto".

| egoistdream a răspuns:

Te critici singură!