| tbxx a întrebat:

nu imi apar pozele prietenilor mei de pe mess. ei au poza la avatar. da mie nu-mi apare decat la vreo 2.imi puteti zice DE CE? Dau funda:X scx cat.:d

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza messenger 11 si o sa-ti apara toate pozele de la avatar http://messenger.yahoo.com/beta/win

6 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Nici mie nu imi apar

| anca174 a răspuns:

Nici mie nu imi apar si nici prietenilor mei cu siguranta e d l ei vreo problema. Cineva mi-a zis ca devina necompatibilitatea dintre mess 10 si 11. bine dar eu am 9-le laughing eu ser sa isi revina ca deja ma calca pe nervix(

| anca174 a răspuns:

Atunci daca im nstalez versiunea 11 o sa vad avatarele tuturor? chiar daca au versiunea 10 sau 9?laughing

| Biia a răspuns:

Pai pentru ca toti si.au instalat noua versiune "Yahoo Messenger 11" si ca sa le vezi pozele trebuie sa ti.o instalezi si tu.
~>Take careee`!

| Niros19 a răspuns:

Buna intrebare si eu am problema asta puteti raspunde va rog?

| tkdmadalin a răspuns:

Sunt bugguri ale celor de la yahoo nu te ingrijora o sa isi revina de la sine. ( funda? )