| cuz99 a întrebat:

I mi puteti spune va rog cum sa imi pun o poza la avatar? cel mai bun raspuns primeste fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai te duci acolo in stanga paginii si dai click pe ''ediatre profil'', apoi ai acolo mai multe optiuni pentru -ti schimba contul. Apare acolo ''selectare imagine profil'' si ai acolo o bara goala silanga ea este un patratel in care scrie ''Browse.'' si apesi acolo dupa aceea umbli in PC, pui ce imagine vrei tu si dupa ce ai terminat apesi acolo in jos unde scrie ''Salveaz aprofil'', sper ca te-am lamurit, o zi buna, funda? plzz

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes.