| kulisa a întrebat:

Nu îmi trag atenția fetele... datimi citeva sfaturi ca sa atrag atenția fetelor

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Nu iti atrag fetele atentia? cred ca nu asta vrei sa spui happy
daca vrei sa atragi atentia fetelor trebuie sa vorbesti cu ele, sa le intrebi ce le place, sa le areti ca te intereseaza, sa le areti ca doresti sa le cunosti. pune intrebari. e simplu. cum te cheama, ai frati/surori, ce filme iti plac, ce iti place la scoala, ce forma de studiu vrei sa continui, ce vrei sa te faci cand o sa fii marehappy, ce muzica asculti?
gaseste subiecte comune de discutie, lucruri care va plac la amandoi si dezvolta o relatie de acolo.
poate ai inteles, vorbeste cu ele. trebuie sa vorbiti ca sa va cunoasteti. fetele simt nevoia sa te cunoasca prima data.

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Baga-te si tu in seama cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneați limba romana la punct si nu vor mai fugi.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Arunca si tu cu bani in fata lor, si vedem ce iese laughing

| Clausd10 a răspuns:

Bag seama tu esti ca tipul cu "caut o prietena si nu gasesc. Toate fetele sa apeleze la mine". Si pana la urma s-a lipit o fata si de el. Pentru fiecare dintre noi exista cineva cu care ne intersectam la un moment dat. Si nu incerca sa fii altfel decat esti. N-ai face decat sa le alungi.

| Azzizz a răspuns:

Arunca cu ciocolata dupa ele.