| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai inteleg nimic! Se presupune ca sunt foarte buna prietena cu un baiat, eu zic ca e cam "peste noapte" deoarece ne cunoastem de vreo 5 luni, dar vorbim mult de vreo 2

Tot imi spune ca vrea sa creada ca sunt o prietena buna, imi face complimente subtile, etc. Mi-a zis ca ii este drag de mine, dar el e genul de baiat care nu arata ce simte si e foarte greu sa imi dau seama.Nu ma lasa nici macar sa-l pup pe obraz

Inainte i-a placut de prietena mea si am vorbit cu el despre asta nu cu mult timp in urma si mi-a zis ca nu mai e sigur de ceea ce simte pentru ea.

Tot timpu vine la mine la scoala, vorbim.tot timpul sta langa mine, cand trebuie sa plecam la ore parca se desparte cu greu de mine, chiar daca ne desparte doar o sala de clasa, face gesturi dupa care ti-ai da seama ca te-ar placea, dar are zile cand imi spune ca suntem prieteni buni, ca-mi vrea binele.etc.

Trebuia sa am o ora impreuna cu clasa lui, iar el foarte entuziasmat mi-a zis "o sa-l dau afara din banca pe colegul meu ca sa stai cu mine in banca".

Pareri va rog si cam ce motiv ar avea sa nu ma lase sa-l pup pe obraz?

Răspuns Câştigător
| AlleXx5785 a răspuns:

OF of Dragostea astalaughing pai este timid saracul baiat. Cred ca te iubeste destul de mult. Daca il iubesti si tu si nu vrei sa-l pierzi spune-i ce simti pentru el si mai spune-i ca vrei sa-i arati printr-un sarut. Apoi saruta-l pe obraz si dupa din ce in ce mai aproape de buze si apoi pe buze etc. Bafta!