| Ciuss a întrebat:

Nu mai pot crying! Am o problema uriasa crying, o sa vorbesc la trecut despre ceea ce-am patitsad... Am avut o relatie de un an, pana acum 3 zile! Cand am hotarat sa nu mai vorbesc cu baiatu cu care am fost pentru faptul ca tatal meu nu prea ma lasa afara, el era plecat in Italia. Azi`noapte s`a intors! Aseara eram cu prietenii afara si a venit fratele lui si mi-a zis ca vine! Nu mi-a venit sa cred.Parca era un vis.Cu toate ca am zis ca nu mai sunt cu el, il asteptam sa-l vad. Eram sigura ca ma va cauta sa ies afara sa ma vada macar, crying... Dar nu s`a intamplat asa! Nici macar nu mi-a trimis un sms ca e acasa. Ma doare enorm crying. Nu mai pot. Toata noaptea n`am dormit, am plans intr`una. Pana si in momentu de fata plangcrying. Da`ti`mi un sfat. Ajutati`ma va rog sa imi revin cu niste sfaturi, sau o poveste asemanatoare.Doamne, nu credeam ca o sa ma doara asa! Eram convinsa ca l`am uitat! Si de abia acum imi dau seama cat am gresit! cryingcryingcryingHelp me plscrying

Răspuns Câştigător
| ReeaAndreea a răspuns:

Hai mah... ce darq plangi pentru un baiat caruia nici nu.i pasa :-W? lasa.l! gandeste.te ca esti prea buna pentru el. pentru ca asa ewinking uh o sa gasesti pe altu care o sa merite sentimentele tale si el o sa ramana cu nimicwinking

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Cautal si vezi ce zice thinking
vezi daca si el mai simte ceva pentru tine daca mai vrea sa mai fie cu tine.
si poate ii spui ca inca mai ti la el.

| Marynna a răspuns:

Poate el nu te-a mai cautat pentru ca tu ai hotarat sa va despartiti. Daca spui ca nu l-ai uitat,mai bine l-ai cauta tu[bineinteles,daca vrei sa te impaci cu el] si ii spui exact ce simti.Ii spui ca tu credeai ca e mai bine pentru amandoi sa va despartiti, dar ai realizat ca ai facut o greseala si ca ai vrea sa va impacati. Daca nu vrei sa te impaci cu el, timpul este cel mai bun medicament.

| Laviy a răspuns:

Pai incearca sa te impaci cu el, sau sa il cauti tu. Nu merita sa va despartiti dupa un an doar ca nu te lasa prea mult pe afara, daca vrei sa il vezi gasesti tu o scuza. Ca mergi la biblioteca, sa iti cumperi un caiet, la o colega sa va faceti un proiect. Nu mai plange ca nu rezolvi nimic. Cautal tu si spune-i sa va vedeti. Si cand va vedeti sari la el in bratelove struck

| ingerashhhh a răspuns:

Nu a vrut sa iti provoace durere,dar asta nu inseamna ca nu mai tine la tine,suna-l si afla ce simte pentrut ine si daca mai vrea sa fiti impreuna, explica-i ca si la distanta se poate sa existe o relatie
si vorbeste si cu tatal tau de ce nu iti permite sa iesi cu el? explica-i de ce il placi si de ce vrei sa fii cu el. Daca il iubesti ai grija de el, prietenul meu tot e in Italia dar nu renunt la el doar din simplu motiv ca nu e cu mine sa ma imbratiseze cand vreau eu.bafta

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai.daca el era in Italia si tuh ai zis ca nu mai esti cu el. Cred ca nu vroia sa mai sufere sau sa te faca sa suferi. Cel mai probabil asta a urmarit. Trimite-i tuh un mesaj. iar daca e inca interesat de tine iti va raspunde. Succes

| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna!

El nu ti-a trimis mesaj pentru ca probabil nu a vrut sa te faca sa suferi mai mult. Gandeste-te ca relatia nu ar fi rezistat el fiind in Italia. Contacteaza-l tu!

Bafta!