| MIDnightMoon a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac? Nu inteleg de ce fostul meu prieten devine atat de furios daca il intreb ceva simplu, tipa, ba chiar ma insulta si ma ameninta ca-mi da block pe facebook (ce mai amenintare!) si ca ma scoate din viata lui. De ce unii baieti reactioneaza asa urat? Pur si simplu daca le vorbesti.

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca e fostul tau prieten, mi se pare normal sa nu-ti mai dea explicatii, nu mai are de ce. Cel mai probabil nu mai insemni nimic pentru el si vrea sa scape de tine.

| TSO7 a răspuns:

Și eu acționez uneori impulsiv cu prietena mea dar am motive (cel puțin în capul meu).
Posibil să pui întrebări aiurea sau care pe el îl deranjează sau în momente critice, când e stresat sau concentrat? Așa mi se întâmplă mie să ma enervez.

| Lawliet14 a răspuns:

E un om de nimic daca nu-ti ofera explicatii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil e suparat ca i-ai dat papucii. fiecare cu orgoliul lui

| gab0ru a răspuns:

Probabil a intervenit ceva in viata lui. Daca chiar il iubesti incearca sa aflii. Ceva se intampla cu el happy.

| ZippiAndrei a răspuns:

Ori are problema personale, ori asa e el:nesimtit, idiot, magar, porc, sau chiar dificil. Cunosc si eu pe cineva care reactioneaza in acelasi fel, dar nu cu fete neaparat, cu toata lumea. Daca el n-are chef sa-i spui ceva, urla, tipa, te insulta. In legatura cu prietenul tau, eu zic sa aflii daca are probleme personale. Daca aflii ca nu are nimic, mai bine te te desparti de el si il faci si putin de ras. Bafta si sper ca ti-am fost de ajutor^^ Sper sa nu existe vreo eroare gramaticala in raspunsul publicat de mine.