| ZigZag_3593 a întrebat:

"Nu mai veni sa ne intalnim daca nu vrei" (petting). Insa se comporta frumos, vrea sa petrecem cat mai mult timp impreuna, e gelos, lasa de la el ca sa fie bine, suntem de ceva timp impreuna (acum cateva luni, dar am mai fost si mai demult). In total sunt cam 2 ani (ca sa nu credeti ca a fost vorba de o relatie de o saptamana doua). A spus ca nu vrea sex (pentru ca nu vreau eu) si ca e dispus sa astepte pana cand ma voi simti pregatita. Insa ca vrea totusi ceva mai mult. Vi se pare ca doar asta urmareste? Stiu ca e foarte orgolios si zice multe la nervi (cum probabil a zis si faza aceea de care am spus la inceput). Pentru ca si eu l-am enervat.Pentru ca am inceput sa ii spun ca el nu urmareste decat asta si altele. Si mi-a zis ca daca era asa nu ar mai fi stat atata timp cu mine. Si s-ar fi dus la altele. Si alta data cand ne-am mai certat si zisese ca nu mai vrea sa ne intalnim, a lasat de la el si apoi mi-a spus ca ii pare rau ca a zis la nervi, ca ma iubeste etc. Insa mi se pare aiurea. Eu mereu i-am spus ca daca vrea sex sa ma lase pe mine in pace si sa isi caute alte fete. Insa a zis ca nu vrea, ca el vrea ca prima data sa fie cu mine etc. Si ca nu vrea acum, insa macar ceva mai mult decat saruturi si imbratisari. Tin sa mentionez ca eu am 17 ani si el 18. Deci nu sunt vreo fata de 11 12 ani. Ce parere aveti? Tine la mine? Sau urmareste doar sa ajunga la lucruri mai intime (nu sex, caci v-am spus nu s-a pus problema). Multumesc.

1 răspuns:
| quickly a răspuns:

Da numai face atata spam ajunge ce mama dreacu, am vazut de 4-5 ori pana acum intrebarea asta, ce tot o pui atat!