| ander1996 a întrebat:

Nu maipot ma doare inimacrying poate sunt gelos poate prst nu'j dar eu simt ca iuta mea nu ma iubestecryingbroken heart desi ea declara asta cryingdar nu'j eu simt ca nu e asacrying simt ca ea ink il iub pe fostul ei prieten (care e combinat acum) si nu stiu ce sa faccrying cum pot sa fiu sigur c ama iubeste? Eu o iubesc enorm sunt dispus sa fac orice doar sa stiu ca ma iubeste...

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate si ea te iubeste, dar ai tu impresia asta gresita ca ea nu te-ar iubi.Sigur nu poti fi niciodata, dar totusi iti poti da seama dupa felul cum iti vorbeste, dupa cum te trateaza, dupa comportamentul si respectul care ti-l ofera. DAca e tandra cu tine, ii pasa de tine, te cauta, e atenta cu tine si e alaturi de tine mereu, atunci inseamna ca te iubeste. Din moment ce e cu tine, ma gandesc ca tine la tine.Nu trebuie sa iti faci atatea ganduri, lasa lucrurile sa decurga de la sine si poate ca tu consideri ca iubesti prea mult si crezi ca ea pe tine nu, dar e posibil sa gresesti.
Fi atent la detalii, iti vei da seama daca te iubeste, dupa cum te priveste, cat de important esti in viata ei, daca e dispusa sa faca anumite sacrificii pentru tine inseamna ca simte ceva pentru tine.adica iubire.

| Andru1996 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... daca iti spune ca te iuebste probabil ca asa estethinking cel mai bun sfat o fata ti'l poate dabig grinEu iti zic sa te duci si sa'i spui clar ca nu crezi ca te iuebste si vezi cum reactioneazathinking atunci se vede fata in fata ce simte pentru tine chiar daca iti zice ca te iubeste si minte se va vedea in ochii si in glasul ei daca te iubeste sau mintewinking

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Eu sunt fata.
ce mi-ar placea mie cel mai mult e sa-mi faca un baiat complimente sa se dea pe langa mine dar sa-mi spuna ce simte.

ai grija, insa sa nu exagerezi cu chestiile astea, ia-o usurel
daca o iei cu 300 km pe ora o sa se simta stanjenita si nu o sa mai vb niciodata cu tine

ce trebuie sa faci, este sai faci complimente si sa te dai pe langa ea. nu uita, usurel!

mult noroc bafta