| RockStar a întrebat:

Eu acum stau cu amicul lui fostul meu prieten. Nu prea tin inca la el. deoarece inca mai tin la fostul meu prieten. Oare crede`ti ca fac bine ca stau cu amicul lui fostul meu prieten? Fostul meu prieten stie ca inca tin la el. " cred ". Fostul meu acum are alta prietena. cred ca s-a combinat cu aia sa imi faca mie rau. Sau habar nu am sincer.
Cand a aflat ca eu stau cu amicul lui nu prea a fost incantat din cate am observat eu. A inceput sa spuna " bv ".
Maine fiind sambata nu stiu daca o sa rezist deoarece eu ma duc cu noul prieten la fostul meu prieten acasa ca da PARTY si am fost chemata chiar de fostul prieten. Stiu sincer ca este CIUDAT. dar nu stiu ce sa spun. Mint acum ca nu mai imi pasa de fostul prieten dar oricum se vede pe mine ca inca tin destul de mult la el. Dar dupa ce mi-a facut simt ca il urasc asa imi spun eu in gand. inima zice ca mint si ca il iubesc. Nu stiu ce sa mai spun sincer.
Sa raman cu amicul lui si poate. am sa pun suflet dar nu sunt sigura de nimic. Sfatuiti`ma ce sa fac straight face. mutumesc :*

4 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Eu as spune sa mergi la aceaa petrecere si sa vezi cum se comporta cu tine si cum se comporta cu noua lui iubita, si sa-ti dai seama pe care din voi o iubeste sincer(stiu ca e greu, dar dupa gesturile lui). Daca vezi ca ink iii pasa de tine dai papuci bland amicului fostului si incearca sa te apropii de elhappy.Dar daca el face de indiferentul si iti arata ca nu-i mai pasa de tine, fai in ciuda cu iubitul tau, pupate in fata lui si dinaste, asa ca sai pui paie pe foclaughing.
Sper ca te-am ajutat, sa-mi spui cum s-a terminat totul, ca?happy:*:*:*Mult noroc:*

| ThePunisher a răspuns:

Si tu si fostul v-ati combinat cu altcineva doar ca sa nu ramaneti singuri, sau ca sa va faceti gelosi unul pe altul. Sunteti persoane superficiale dupa parerea mea. Veti primi exact ce meritati. skull

| airam a răspuns:

Cred ca daca chiar tii la fostul prieten ( si poate intr-un fel a fost bine ca l-ai pierdut pentru ca ai realizat cat de mult conteaza pentru tine; stii ca se spune ca nu pretuim un lucru decat atunci cand il pierdem; abia daca il pierdem vedem adevarata lui valoare)atunci ar trebui sa te desparti de amicul lui pentru ca odata cu trecerea timpului exista posibilitatea sa tii si mai mult la el iar in acelasi timp relatia cu amicul lui sa evolueze tot mai multhappy.o sa iti faci rau si tie si lui si la fostul prieten.

| RockStar explică:

In primul el ma pierdut laughing!