| badboyyy a întrebat:

Nu pot intelege, NU POT pur si simplu. a stat cu mine 9 luni a spus ca ma iubeste ca tine la mine etk.si ma suna sa imi spuna ca ea mai tine la cineva.straight face dar abia acu isi da seama si nu stie ce vrea.ca vrea timp sa se gandeasca. mi-a spus ca eu stiu sa iubesc sa inteleg ...etc.dar ea nu...[poate o persoana sa iubeasca pe cineva si dintr-o data sa il iubeasca pe fostul iar? adica atunci eu ce am cautat aicia?] eu o iubesc ce sa fac? CE?crying. au fost 9 lni superbe, ce sa itnamplat asa ditnr-o data?crying:-s

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Pai las-o sa se gandeasca, tu linisteste-te si nu-i arata cat suferi

2 răspunsuri:
| RominaMaria96 a răspuns:

NU merita sa m-ai astepti, cauta o alta fata care sa te iubeasca cu adevarat.E clar ca ti-a dat de inteles sa va despartiti.

| bhaaa a răspuns:

Eu zic ca est un moment de depresie, sau la iubit mereu pe fostul si tot timpul au pastrat legatura si sau pus de acord sa renunte fiecare la viata personala sa se impace. deci...sau posibil sa nu mai vrea sa fiti impreuna dar asa fara motive nu cred ca ar vrea sa dea cu picioru peste 9 luni superbe cum zici tu. mai incearca flori chestii invitatie undeva(p.s depinde de ce varsta aveti) si vezi daca se poate daca nu. urmatoarea ca sunt fete peste tot.winking