| Anamaria_3702 a întrebat:

Nu pot sa sarut cu limba. dc?sad

11 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Nu este nu pothappy. Mai incearca. Vei reusi.

| Jigsaw a răspuns:

De mere cu otet.

| iloveunicorns a răspuns:

Pentru că nu şti, când te săruţi bagă limba in gura partenerului şi gata happy.

| micutsa19 a răspuns:

Nu exista NU POT...stiu cum e, dar daca insisti vei reusi

| Awesom a răspuns:

Pentru ca esti timida si nu ai gasit nici un prost sa te invete.

| nikol a răspuns:

Probabil nu iti place...nici eu nu prea sarut frantuzeste ca ma gandesc, cati microbi se afla in gura si nu vreau sa iau si de la altiiilaughing

| alin322 a răspuns:

Hmmm...poate pentru ca nu ai limba?!

| BoyOfHell a răspuns:

Nu potiraised eyebrows sau nu vrei? Poti daca vrei cauta definiti ep google eu nu stiu sa-ti dau exact.

| oAlin a răspuns:

Nu poti sau...nu-ti place? tongue
Oricum daca practici mai mult vei reusi.

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Poate nu ai incercat.si nu stii cum e...dar gaseste pe cineva si...atat.tongue

| Utzuvlad a răspuns:

Ehhh nu poti.poti.numa ca da`ti drumu metaforic vorbind la acceasta chestie, incerca sa fi mai sigura pe tine si vei reusi.