| prettylady a întrebat:

La citi ani ati avut primul sarut cu limba?

5 răspunsuri:
| AdelaElena20 a răspuns:

La 12 ani! A fost prima dragoste pe care am avut-o, primul sarut, primii fiori si fluturasi in stomacel! Amintiri de neuitat!

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

La 12 big grin.A fost o iubire mare si skurta din pacate dar asta este...a fost noapte in ploaie...a fost foarte romantik.Imi parea ca zbor.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Niciodata winking

| georgexxl a răspuns:

Tu inebunesti lumea cu sarutul tau dar nu mai fi asa naiva ca totul vine de la sine nu iti face probleme cu saruturile ca pote nici el nu stie sa sarute care ii problema

| Krissu990 a răspuns: