| Wehrmacht a întrebat:

Nu-s vreun pervers sau ceva similar dar... fetelor, voi cum v-ati simtit cand v-ati dus prima data la ginecolog? V-ati dus de buna voie?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uşor jenată, dar ok.
(Am avut norocul (calculat) să fie o "străină".)

| Wehrmacht explică (pentru NOname):

Si daca era un strain?laughing
Eu unul as uri sa fiu fata.

| NOname a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nu e nimic grav, să ştii. Depinde, desigur, şi de nivelul de pudicitate al pacientei.
Iar, personal, mă simt minunat în pielea de femeie.

| Oana92 a răspuns:

Normal ca am mers de buna voie...si nu e cea mai placuta chestie din viata unei femei, dar nici nu se moare din astabig grin

| michelia a răspuns:

Ca sa parafrazez usor pe cineva, prima oara a fost cam aiurea pentru ca era o straina tifnoasa. Apoi am mai cerut referinte si am ajuns la cineva cu adevarat profesionist, diplomat si binevoitor. Si este un domn in toate sensurile.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Crezi ca mergi la ginecolog de placere?
De cele mai multe ori mergi pentru ca e nevoie!

| Wehrmacht explică (pentru SefaTa97):

Tocmai ca nu mergi de placere.Te duci si te dezbraci langa un strain.Ce simti?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Am mers fara griji, ginecologul este fratele meu

| Lumeaîn3D a răspuns:

M-am simţit ciudată şi confuză dar m-am deprins. Orice fată are nevoie să mearga măcar o dată în doi ani la ginecolog. Nu e prea plăcut dar dacă vrei să ai copii sănătoşi în viitor, chiar merităwinking

| PynkLove a răspuns:

Foarte, foarte, foarte stanjenita, am avut o spaima in mine de nu este adevarat, stiu ca vorbeam cu o prietena inainte sa intru si mai aveam putin si plangeam, de frica nu, pentru ca stiam ca nu este nimic dureros, de faptul ca ma simteam naspa, puii mei, dupa aia cand am iesit ma amuzam cu fata asta la telefon dandu-mi seama ca nu am de ce sa ma tem.
Eu m-am dus la gineco de buna voie si neisilita nici de persoane nici de vreo boala sau simtoma, de rutina.