| alexandra_2771 a întrebat:

Nu stiu ce bualii am...de ceva zile, orice mananc, mi se face great si ma doare capul de mor.
am numai senzatii de voma...
voi ati patit asa ceva? thinking

5 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Draga mea daca tzy se intampla asa ceva fa un test de sarcina.pentru ca asa se intampla atnci cand esti pe kale sa dai viata unei fiinte. deci fa un test.tongue:X Bft :X

| alexandra_2771 explică:

Greata *

| alexandra_2771 explică:

@ smecherul. sunt majora si am avut relatii sexuale protejat, prezervativul nu s-a rupt. am si probleme cu fierea si cred ca si din cauza asta.ca am un gust super amar in gura si ma doare rau in partea stanga sus.

| Smecherul_3765 a răspuns:

Citi ani ai? Ai avut contact sexual pana acum? Daca da si nu te-ai pazit atunci, esti insarcinata! Mai bine fa-ti un test de sarcina! Daca nu, atunci, ai probleme de sanatate.Incearca sa faci un test de sarcina sa fi sigura! Succes!
P.S.:Am scris de pe contul unui prieten si sunt fata si te rog sa faci un test de sarcina! Pa pa!

| Filicasofia a răspuns:

E duci imediat la un medic pentru ca poate fi vorba de o hepatita care este contagioasa