| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema de sanatate, mai precis cu burta mă doare dimineata si atunci cand mananc, am câteodata stari de vomă si mă mai doare capul şi putine ameţeli :l nu ştiu ce am, acum o saptamana. nu aveam nimic mai ales dimineţile, atunci mă doare rău burta şi-mi vine să vărs. Iar peste câteva ore imi trece tot şi mă simt normal. Dar vreau sa ma simt normal mereu ca acum câteva zile cand nu aveam nimic. Un sfat ceva nu ştiu ce-am patit aşa dintr-o dată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Un medic iti poate fi de ajutor! incearca, multa bafta!

| cornel_3372 a răspuns:

Poate esti gravida

| IwasHere a răspuns (pentru cornel_3372):

laughing))straight face Domane, ce raspunsuri tampite!