| denysame a întrebat:

Nu stiu ce sa fac! m-am certat cu cea mai buna prietena de-a mea, si inca ma cert cu ea, din motivul ca:ea zice ca prietenul meu se da la varasa, eu nu o cred, pentru ca am credere in prietenul meu, mereu cand incerc sa vb cu ea zice ca nu vrea sa vb cu mine, so las in pace...credeti ca este geloasa sau ca vrea doar sa ma desparta de el ca sa fie ea cu el?sad[fundita[

Răspuns Câştigător
| mary9014 a răspuns:

Bunahappy:*. cred ca noi fetele chiar daca ar fi cea mai cea dintre cele mai bune prietene ale noastre nu le-am crede cand vine vorba de asta, dar tu ar trebui sa taci lui sa nu-i zici nimic de asta si sa te convingi tu singura.happy

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Pai depinde, nu stiu dar in baieti nu prea poti sa ai incredere, dar daca e afurisita ar trebui sa incerci sa te departezi de ea ca sa nu iti fure prietenul... Orcum nu cred asta, daca o cunosti de mult probabil iti vrea binele

| Yoana a răspuns:

Sincer. eu cred ca vrea doar sa te desparta de el probabil ca e geloasa. nu vad alt motiv. cand intra un baiat la mijloc nu mai conteaza "adevarata prietenie". chiar uiti de astaoh go on. si eu am trecut prin asta. imi placea un baiat si fosta lui prietena[o colega si"prietena" de-a meastraight face] daca el iar fi cerut prietenie ei. ea sunt 100% sigura ca ar fi acceptat. nu iai fi pasat de mine desi am considerat-o prietena mea oh go on

eu zic sa fii cu ochii pe ea si pe prietenul tau. si sa iti protejezi relatia. sa nu o lasi sa ti-l fure ca nu merita.winking

bafta :*

| 21Ada a răspuns:

Mai bine ai incredere in prietena ta straight face baieti sunt o gramada dar o pritenie mai greu gasesti. happy

| MoNey_6061 a răspuns:

Tu nai nici o legatura cu toata asta.deci nu aveti de ce va certa. ea se da in spectacol deoarece il vrea pe el si ca sa aiba motiv de cearta cu tine.si dupa ce va certati sa fie cu prietenu tau.

| alexanndra a răspuns:

Pai eu zic sa nu ai prea mare incredere in prietenul tau pentru ca dupa parerea mea ar trebui sa ai mai multa incredere in prietena ta si in ceea ce spune ea! poate ca ea iti vrea binele! fii cu ochii pe prietenul tau!