| mara_9187 a întrebat:

Nu stiu sa sarut straight face
Nu am sarutat nici un baiat in viata mea. [am16 ani]
vreau sa dau un exemplu.
[ daca viitorul meu iubit sar apropria din ce in ce mai mult pentru a ma saruta, eu ce trebuie sa fac? Am foarte mari emotii]
va rog sa nu radeti de mine, ajutati`ma, dati`mi sfaturi si spuneti-mi cum se saruta ]

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Stiu ca probabil ai mai auzit asta. Dar trebuie sa te lasi dusa de val. Cand se apropie de tine apropiete si tu de el. Dar vezi cum iti ti capul sa nu va loviti nas in nasbig grin restul vijne de la sine. Nu prea se poate explica in cuvinte. Sper ca ti-am fost de folos:*

8 răspunsuri:
| Laviy a răspuns:

@sfantulpetru
Ea acum are problema asta. Nu tea intrebat nimeni de bac-ul tau. Ok?winking
Daca vrei sa ii dai un sfat bine, daca nu pa.

| Julia89 a răspuns:

Lasa-te condusa de el, e f simplu la 16 ani m-am sarutat prima data la fel ca tine. bafta

| Lov3m3islittle a răspuns:

Mada_96mada este d meu dai add si iti spun ce trebuie sa faciwinking

| kenzo_3134 a răspuns:

Faci ce face si el.totu vine de la sine. funda?

| sfantulpetru a răspuns:

Astea emotii, nu emotiile care le am eu ca la anul dau bac-ul! nu stiu cum iti poti stapanii emotiile! sa nu faci atac de panica sau infract!

| sfantulpetru a răspuns:

@matamika asta faceai tu la 11 ani cat are ea?

| wewaiiclu a răspuns:

Pai baiatul incepe, fata termina.Vezi sa nu`i bagi limba pe gat.

| razva a răspuns:

Ar trebui sa incerci si daca te iubeste cu adevarat nu iti va zice nimichappy