| ralucka a întrebat:

Nu sunt grasa am doar picioarele cam groase asa. si am putina burtica. as vrea sa scap de aceste probleme prin slabit. si i-am zis lui maicamea si a zis ca nu imi trebuie slabit. dar vreau sa slabesc putin asa, ce metode as putea sa abordez? Dar sa nu isi dea mama seama.

6 răspunsuri:
| BLUEishot a răspuns:

Hey Ralucka happy:*

Si eu am aceeasi probleme happy cateodata devine prea stresant sa tot acoperi, si sa nu poti purta chiar ce vrei happy rolling eyes nici eu nu sunt grasa dar am putina burtikabig grin pai eu amn inceput sa tin o 'cura" de 3 zile si am slabit cam un kg deci: nu mananci dupa ora 6, fara paine grasimi si dulciuri faci 100 de abdomene in fiecare seara si mananci foarte putin dar des sa ai cel putin 4 mese! astea te vor ajutra nu e chiar o cura happy, cel mai bine e sa slabesti asa naturat decat dupa sa te ingrasi dublu :*! asculta am parinti sportivilaughing!

Take care :* baftaaa smug sa ne tinemlaughing!:*

| BLUEishot a răspuns:

Problema* natural * scuze scuze >big grin

| AkexD a răspuns:

Sportul e cea mai buna metoda.Prin sport nu numai ca slabesti dar iti creezi si o conditie fizica bunatongue.Bafta>:

| Marius151 a răspuns:

Poti sa faci sport, sa te duci la sala, sau uite ce zice pe net "Potrivit statisticilor, in timpul unui sarut de 1 minut sunt arse 27 calorii."
Sunt mereu dispus sa ajut domnisoarele sa slabeascabig grin

| MaxINFINlTE a răspuns:

Poti remedia problema asta, respectand urmatorul program (P90X): http://andrwblog.blogspot.com/......labit.html
O sa vezi diferenta din primele saptamani. Bafta!

| ralucka explică:

@QzMarius > Da o sa retin laughing Multumesc oricum. Si multumesc si pentru restul raspunsurilor. BLUEishot big hug O sa incerchee hee