| CastraveteMurat5 a întrebat:

Numai stiu ce sa inteleg
se spune ca un baiat care e virgin nu i se scoala asa repede instrumentu
altii spun ca daca e virgin isi da drumu repede
iar daca nu e virgin nu isi da drumu repede adevarul e ca i s-a trezit cam greu asa
fostul meu prieten sustinea ca e virgin dar in momentul cand i-am facut sex oral nu si-a dat drumu nici dupa 20 min
Ce sa inteleg?

3 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Pai sexul oral dureaza in medie 10-15 minute. 20 si ceva e multicel, depinde si tu cat de lenta ai fost, dar chestia cu virginitatea... Daca prima data cand faci sex il faci oral ar trebui sa cada lat de excitatie (vorba vine) si prin urmare sa ejaculeze repejor. Poate fi totusi o problema medicala, nu stiu.

| Maya2014 a răspuns:

1.Depinde cat de excitat e
2.E posibil sa sufere de ejaculare precoce, dar nu toti.
3.La fel ca la 2, nu toti sunt la fel. Daca este experimentat poate sa-si dea drumul si dupa o ora
4.Sex oral? Pai depinde de fiecare in parte, depinde de cat de bine faceai.Nu este o lege ca daca esti virgin trebuie neaparat sa-ti dai drumul repede.
Nu mai asculta toate tampeniile si documenteaza-te!

| Codre a răspuns:

Pai hai so luam logic.
Daca e virgin parerea mea este ca isi va da drumu mai repede deoarece este prima data si este foarte excitat fata de cel care nu mai este virgin nu mai este excitat ca prima data, sti cum se spune prima data e cel mai interesant dupa urmeaza urmatoarele.