| Waffen18 a întrebat:

O cam visez in fiecare noapte, mereu ma gandesc la ea, nu am mai vorbit / interactionat / filtrat personal cu ea din februarie, nu mai am niciun fel de legatura cu ea din februarie dar inca ma gandesc in fiecare zi la ea de atunci, grupul unde statea ea l-am parasit acum o saptamana ( ca sa n-o mai vad )... tot am incercat sa o uit, imi place de ea de un an si ceva deja, orice as face iar imi aduc aminte de ea... cand vorbeam cu ea aveam ocazia s-o scot in oras, dar am fost un prost pentru ca nu le aveam in domeniul asta, daca o vad pe strada sau vad o poza pe fb cu ea imi bate inima ca naiba de tare! voi cum ati proceda?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

As plange de necaz!

| StalkerSoul a răspuns:

Du-te la ea cand ai ocazia si incearca ceva. cere-ti scuze ca nu ai mai vorbit din februarie. si vezi tu, te descurci totusi incearca sa ii spui ce simti cand o vezi!

Daca nu crede sau rade sau altceva. insista cu ideea, iar ea daca iti sune " nu putem fi impreuna" sau ceva de genu asta este vei accepta asta si vei continua viata inainte cu mai mult curaj!
Chiar daca nu te vreau, tu ai incercat si asta conteaza!
Take carehappy

| dragonu3 a răspuns:

Frate asa sunt si eu si stiu cum e sa iubesti si sa nu fii iubit. nici nu mori nici nu traiesti te chinui. dar dupa mine eu zic sa incerci sa vorbesti cu ea daca nu iubeste in taine...