| Realilusion a întrebat:

O fata care este in clasa cu mine tot se baga in seama cu mine, si mi-a spus de multe ori ca sunt frumusel, cred ca ma place nu? Si eu o plac dar ea nu stie, ce sa fac ca sa o cuceresc cu totul?

1 răspuns:
| RazvanGeorge a răspuns:

Incepe prin a fi mai atasat de ea, fa-i complimente zilnice ( Esti frumoasa, Areti bine azi, Esti draguta, Esti o scumpa etc.) si arata-i ca-ti pasa de ea ( o mica atentie, un sfat, o incurajare la nevoie etc.) si cel mai importat fii aproape de ea mereu, nu o lasa singura nici un moment si dupa ceva timp, daca nu se schimba nimic spune-i deschis si sincer ca iti place de ea si ca ai dori sa iti fie mai mult decat amica! Mult succes si bafta in viata!