| unul0123456789 a întrebat:

O fata care obisnuieste sa aiba des relatii cu mai multi baieti, relatii scurte...se poate numi curva?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu in nici un caz, este o fata foarte deschisa la minte si constienta ca OMUL NU E PROIECTAT SA FIE MONOGAM. doar mintiile inguste de la tara needucate si neumblate o considera curva

| RAY a răspuns:

Eu nu numesc curve alea care
se vand pe banii,fiecare face ce vrea cu trupul lui,femeia e mereu de vina, barbatul e sfant tipic romanesc, o societate misogina
o fata care experiementeaza viata de ce ar fi curva? ce rau isi face tie? dar baieti porci care stau cu fete sa-si bata joc pentru sex ce sunt sfinti?
gandire de evul mediu, femeia trebuie sasi descopere sexualitatea, fara experienta nu poti descoperi viata parerea mea

| Emilian65 a răspuns:

Tu cum ai numi o asemenea fata?

| minrest a răspuns:

Numim curve femeile care se culca pentru bani, si parasute pe cele care cedeaza usor barbatilor, iar daca parasuta e asa de pasionata incat se da in spectacol, ii zicem panarama. O fata ca cea descrisa de tine e parasuta, nu curva. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se poate numi așa.

Poti numi o fata curva atunci când aceasta se culca cu băieții pentru bani. happy

| Anonima0000000000 a răspuns:

No o curva face altceva!

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyDagger a răspuns:

Da. Se poate numi asa.

| EdyJr a răspuns:

Dacă nu-i curvă, atunci eu zic că-i semi-curvă :d e ok?