| Vitalyz a întrebat:

O fata imi da semne ca ma place de vreo cateva luni bune iar eu o tot ignor, iar ea sufera din cauza asta, arata destul de bine la corp si e virgina.Mai mereu se punea la mine in brate, ori stateam imbratisati, ori ne sarutam.Ea mi-a mai spus din gluma ca vrea sa facem sex si radea, imi mai batea apropouri.Intrebarea mea este, daca ea chiar e atrasa sexual de mine si vrea sa facem sex.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz NU suntem noi cei care am fi in sare sa-ti oferim raspunsul corect. Te sfatuiesc sa-i lansezi ''invitatia'' prin care sa-i propui sa iesiti la o plimbare ...doar in 2. Daca va accepta sa iasa insotita doar de tine, in acel caz cu acea ocazie vei afla cam tot ce ti-ai dori sa stii. Probabil ca in toate privintele. Succes!

5 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Mai bine spuneai că ..nu vrei nici o părere...ne-au povestit doar ca să te lauzi..hehe

| gabriielaaa a răspuns:

Pote crede că doar asa o să fii tu atras de ea. Eu una zic să nu priviti de tu vrei dar acel lucru. E o dată în viața ei si merită să fie iubită. Măcar putin.

| salutfrate1111 a răspuns:

Dau funda!

| Cristiiiiiiiina a răspuns:

Daca se pune la tine in brate si incepeti sa va sarutati etc, este imposibil sa nu simta ceva pentru dvs. Despre sex nu stiu ce sa zic, poate doar glumeste, dar daca vezi ca tot insista, poti sa ii spui ca esti interesat, asa o sa realizeze si ea daca vrea sau nu.

| Szmldk a răspuns:

Pai intreab-o daca o glumit sau nu si vei afla.