| stefanush2295 a întrebat:

O intrebare adresata fetelor... fetelor intr-o relatie conteaza inaltimea?

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu tocmai.
Prietenul meu e cu aproximativ 3 centimetri mai inalt ca mine.Cand ma mai apuca purtatul tocurilor, sunt mai inalta ca el.Se vede putin comic, dar nu deranjeaza pe nimeni.

| shtephie a răspuns:

Depinde, dar mie imi plac baietii mai inalti decat mine happy

| Ezzio a răspuns:

Yo Duda eu nu cred ca diferenta conteza asa cum au spus CeeaCeSunt si Raluu conteza iubirea atata timp cat va iubiti veti trece peste toate! Ca sa te maresti am un singur sfat:
BASCHET TEICA LA GREU! Eu practic baschet de la 10 ani si se vede am 13 ani si am 1, 75 si 63 kg app am slabit 3 si mersi celor care m-au ajutat!(asta nu te interesa scuze fara suparare)
Deci primesc ceva?laughing))1.o funda 2. un magar 3.pe THE ROCK in chiloti

| babyblue a răspuns:

Da. De ce sa mint? Nu mi-ar placea sa fiu cu un baiat mai mic ca mine. M-as simti uratsad.

| ostea a răspuns:

Într-o relație contează cel mai mult
Iubirea
Încrederea
Comunicarea
Înțelegerea.

Cînd iubești cu adevărat o persoană o iubești pentru ceea ce este în totalitate.

| maryana5 a răspuns:

Conteaza foarte multwinking

| MisseEmmo a răspuns:

Nuuu chiar de loc dar baietii oricum trebuie sa fie mai inalti ca fetele cu siguranta si daca fata e mai inalta ca tine eee nu-i nimic daca va iubiti funda?

| JustMe_8048 a răspuns:

Cel mai bine sh ca cuplul sa arate bine e ca baiatul sa fie egal cu fata sau sa fie putin mai inalt. Daca fata e ma inalta ca el arata nasol.*** ca Iri sh cu Monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori,DA.de exemplu cand diferenta este de 20 de cm eu cred ca deranjeaza!(am trait-o pe pielea mea)

| Scoompahh a răspuns:

Mie personal nu mi-ar placea sa fiu cu un baiat mai mic ca mine.sad

| stefanush2295 explică:

La mine faza e ca ea este mai inalta ca mine.

| stefanush2295 explică:

In cazul asta ce ar trebui sa fac?big grin

| stefanush2295 explică:

Eu am 1, 72 si ea e mai inalta cu 5-8 cm ca minebig grin

| Raluu_9543 a răspuns:

Nu nu neaparat.