| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare adresata fetelor!
Ce conteaza mai mult pentru voi? Marimea, Grosimea sau Durata. Argumentati.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Alt deștept.
Gândește și tu, nu tot întreba.
Cui i-ar păsa de mărime și grosime atâta timp cât durează?
Evident că durata, că degeaba o ai de 25 și te termini în 2 minute.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate cele trei aspecte sunt la fel de importante pentru a satisface pe deplin o femei.Tu n-ai auzit de celebrul proverb italian : ""non c'e due senza trebuie"", asa ca treci la treaba in vederea realizarii celor trei calitati indispensabile si in cazul tau.

| corbulalbrosu a răspuns:

In proverbul amintit este vorba de numarul/cifra 3 (trei) si nu de cuvantul cum a fost corectat automat gresit. Zic gresit deoarece am specificat/am rescris cum este corect si totui s-a facut corectura GRESIT.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de cuvantul trebuie care a fost din nou omis si din raspunsul dat ca replica.

| frostxtq a răspuns:

Te ajuta cu ceva raspunsurile?

| carla18 a răspuns:

Pai nu stiu de ce nu intrebi pe una din prietenele tale.Sunt sigura ca una ti-ar raspunde. Nu cred ca te-ar ajuta cu nimic raspunsul meu.:-) :-)