| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

O intrebare din plictiseala: cum va imaginati perechea voastra ideala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-o imaginez, consider ca-mi am deja perechea.Nu stiu daca e ideala, nu cred ca pot spune ca exista perechea ideala pentru ca mereu mai sunt certuri, suparari, dar mereu impacari.
Nu stiu daca exista pereche ideala, dar cu siguranta pentru noi persoana de langa noi e ideala.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O frantuzoaica draguta de 17 ani, subtirica de 1, 70, foarte inteligenta, amuzanta si creativa. O fata cu gusturi bune care ma iubeste si face multe pentru a ma impresiona si a ma convinge ca suntem meniti sa fim impreuna.

| sasha a răspuns:

O copie perfecta a lui angelina joliewinking

| alone a răspuns:

Buna intrebare! pai as vrea sa fie un baiat dragut, amuzant, generos, nobil si care sa ma iubeasca pentru cea c st eu si sa ma anteleaga asa cum st si an plus sa nu ma judece...asta visez eu dar e greu sa gasesc o asemenea per

| Jeremy1 a răspuns:

Un fel de transpunere a mea dar de sex diferit.