| IloveME a întrebat:

O intrebare pentru baietii mai mult big grin :
sunteti cu iubita si decidetzi sa va bagatzi la dus. v-ar face placere daca aceasta ar intra subtil in baie, s-ar dezbraca si ar intra in dus cu voi?
imi surade ideea, dar nah...big grin

Răspuns Câştigător
| death a răspuns:

Încearcă şi ai să vezi. Eu, unul, fără topor nu intru sub duş, dar poate nu suntem toţi la fel. Glumesc. Nu înţeleg de ce nu ai făcut-o până acum, mie mi se pare una dintre cele mai tari chestii pe care le poate face o tipă. Nu cred că e nimeni atât de psycho încât să se supere...

12 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Normal i aș face masaj din cap pînă-n picioare, cred că și ei i ar place nu? Dvs nu v ar place?

| Narcis2007 a răspuns:

Se va supara ca i-ai vazut cocoselulaughing...normal ca i-ar placea

| Minks a răspuns:

Sigur ca mi-ar face placere... happy Nu te sfii, nu o sa iti para rau, cred. laughing

| SunShine_5894 a răspuns:

Intraaaaa! laughing Normal ca o sa-i placa big grin

| costin1306 a răspuns:

Sa nu faci asa ceva ca i ai putea provoca un infarctlaughing goo, goo...

| shadovv a răspuns:

Depinde si de cat timp stai cu el si cat de bine il cunosti.

| ChRoM a răspuns:

Da, chiar ar fi ceva mai mult decat placut pentru un inceput.winking

| Mоиica a răspuns:

Heilaughing normal ca da. Nu e nici un baiat care ar refuza asa ceva, toti sunt disperati dupa sex. Daca vrei sa faci si tu stai linistita nu te va refuza...Repet:toti ssunt disperati dupa sex, nu prea conteaza varsta. oh go on

| cannabiss6 a răspuns:

Dacă ai de gând să faci sex cu el dup-aia, da. Dacă nu, mai bine uită laughing

| madistrez a răspuns:

Ai reusit? cum a fost?

| petrec a răspuns:

Logic ce e mai frumos decat sa-i saruti umerii goi si uzi spunandu-i cat de mult o iubesti

| killtek a răspuns:

@monica Nu toti barbati sunt disperati dupa sex...intradevar e un nr. foarte mare de barbati de genul dar sunt foarte multe multe femei nimfomane decat poti sa-ti imaginezi