| anonim_4396 a întrebat:

In afara de a face sex pentru ce alte motive intra baietii in baie peste fete?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si pentru ca unele ii invita.

| minrest a răspuns:

Ca sa le vada dezbracate sau ca sa le sperie. Orricum, baietii de care vorbesti sunt niste oameni de toata jena.

| MskDesign a răspuns:

Sa le usuce parul cu feonul.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sa se amuze, sa sperie fata sau din greșeală laughing

| danutzu96 a răspuns:

Pentru amuzament laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa fumeze poate...dar in general motivul principal este acela care l-ai spus si tu.

| Expressions a răspuns:

Pentru ca din greseala laughing

Si pentru ca nu stiu ca fetele sunt in baie?

| LadyMădă10 a răspuns:

1. Sunt beți.
2. Vor să țină fata de burtică în caz că vomită.
3. Fata vrea să se sinucidă și ei vor să o salveze.
4. Vor să rămână singuri cu ea undeva și nu au fost prea inspirați.
5. Poate nu vor să le facă nimic, poate doar verifică terenul...