| cookyeh a întrebat:

O intrebare pentru fete. Care ar putea fi motivul pentru care ati iesi 2 seri la rand cu un baiat si v-ati saruta cu el(sarut destul de pasional chiar, si mai lung de 5 minute)? In ambele seri sa zicem ca voi l-ati chemat pe baiat, iar fata respectiva nu vrea sa aiba o relatie cu baiatul respectiv iar ea peste o saptamana e cu altul. O fata care mi-a facut mie nu a vrut sa imi spuna motivul pentru care a facut asta... si sunt chiar foarte foarte curios.

10 răspunsuri:
| JustMeForever3 a răspuns:

Pentru bani. Poate te-a parasit pentru ca a gasit unul mai bogat ca tine

| cookyeh explică (pentru JustMeForever3):

Citeste de 2 ori inainte de a da un raspuns retardat. Nici macar nu am fost impreuna, si nici nu i-am cumparat ceva. Doar m-a chemat afara 2 seri la rand si ne-am sarutat, atata tot.

| Allergikaa a răspuns:

Pai asta e un clasic fetelorbig grin, spun din experienta. Cred ca avea nevoie de putina agitatie in viata ei, o situatie pe care ea sa fie stapana. Doar atat. Ai fost folositbig grin, dar nu e nimic rau in asta zic euhee hee.

| cookyeh explică (pentru Allergikaa):

Am realizat si eu ca am fost folosit, daca stai si te gandesti e destul de rau, mai ales daca iti placea de aceea fata. Totusi astept mai multe raspunsuri.

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Clar pentru ca il iubea altfel nul chema si a doua oara parerea mea

| cookyeh explică (pentru Gabryellutzaaa):

Daca ma iubea nu se baga peste 4 zile cu altul, si imi dadea si un motiv serios pentru care a facut lucrul acesta 2 seri la rand. Mai astept pareri.

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Sau macar tinea la el

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Pai atuci poate tea folosit pentru ca sa-l faca pe asta gelos sau as reiasa ca este indiferenta doar ca sa se puna cu el...winking

| cookyeh explică (pentru Gabryellutzaaa):

Nu are cum sa fie asa, nu il cunosc pe el, nici el pe mine... si nici nu cred ca i-a spus despre asta. Vreau sa stiu motivul pentru care a facut asta, si nu stiu care poate fi, pana acum doar raspunsuri care nu au treaba cu ce s-a intamplat.

| Gabryellutzaaa a răspuns (pentru cookyeh):

Poi daca ai putea fi mai explicit in sensul de a descrie totul cum a fost ai putea primi raspunsuri mai bune...cum ar fi :de cat timp va cunoasteti...cati ani aveti, cinei tipu ala, cum ai aflat ca so pus cu ala,,, etc